Přeskočit na obsah
Domů » Blog » Jak být hrdá na svou výšku? (I když měříte 180 cm a více)

Jak být hrdá na svou výšku? (I když měříte 180 cm a více)

Výška je jedním z mnoha rysů, které tvoří naši jedinečnou identitu. Pro některé ženy, které měří 180 cm a více, může být výška zdrojem komplexů a nejistot. V tomto článku se budeme věnovat tomu, jak se smířit s vlastní výškou a začít ji vnímat jako pozitivní rys.

 1. Přijetí vlastní výšky:
  • Prvním krokem k smíření s vlastní výškou je přijetí. Uvědomte si, že výška je pouze číslo a neměla by definovat vaši hodnotu jako ženy.
 2. Zdravé sebevědomí:
  • Vytváření zdravého sebevědomí je klíčem k tomu, jak se cítit pohodlně ve své kůži bez ohledu na výšku. Zaměřte se na své pozitivní rysy a kvality.
 3. Oblečení a styl:
  • Vyberte si oblečení, které vám padne dobře a ve kterém se cítíte dobře. Správný střih může zvýraznit vaše přednosti a pomoci vám cítit se sebejistě.
 4. Komunikace:
  • Naučte se reagovat na dotazy o vaší výšce sebejistě a poklidně. Můžete sdělit, že jste ráda taková, jaká jste, a že výška je jen jednou z mnoha vlastností, které tvoří vaši osobnost.
 5. Inspirace od vzorů:
  • Hledejte inspiraci u žen, které jsou stejně vysoké nebo vyšší a které jsou hrdé na svou výšku. To vám může pomoci vidět výšku jako výhodu.
 6. Podpora od blízkých:
  • Mluvte s přáteli a rodinou o svých pocitech a získávejte podporu od těch, které máte rádi.

Vaše výška je součástí vaší jedinečné identity, a neměla by vás limitovat. Místo toho by měla být vnímána jako jedna z mnoha vlastností, které vás dělají jedinečnou a krásnou. Smíření s vlastní výškou může být procesem, ale s pozitivním postojem a sebejistotou můžete začít vnímat svou výšku jako dar. ❤ 

Mám vás ráda

Vaše Anna ❤