Přeskočit na obsah
Domů » Blog » Proč nosit dámské body!

Proč nosit dámské body!

Body je jedinečný kousek oblečení, který kombinuje výhody halenky a pohodlného spodního prádla. Dokonale zdůrazňuje všechny výhody postavy, díky čemuž vypadá vždy nesmírně žensky a svůdně.

Jedno mají všechny body společné. Jednoznačně jejich velkou předností je, že se pod oblečením nerolují a neodhalují záda. Poskytují nejen skvělý vzhled, ale i vynikající tepelnou pohodu. Ochráníte své ledviny a navíc budete sexy. Už žádné nevzhledné boule pod oblečením.

Mám pro vás jeden malý tip. My vysoké ženy máme problém sehnat dost dlouhé punčochy. Souhlasíte? Tady nám to krásně a elegantně vyřeší zapnutí pod body. Punčochy budou tak celý den na svém místě a nebudete řešit, že vám sjíždí dolů a vy je musíte neustále upravovat a natahovat.

Na co si při nákupu body dát pozor? Jednoznačně na materiál a délku. Není horšího pocitu, než zaříznutý kus látky víte kde 🙂 Proto jsem si při výběru látky dala velmi záležet a dámské body LUXUS je z té nejpříjemnější BIO bavlny, která vám zaručí pocit druhé kůže a navíc je krásně pružné a nestane se, že by někde škrtilo.

Kalhotky ano nebo ne? Tento kousek nás může přivést k otázce, zda si pod něj vzít kalhotky nebo se obejít bez nich.. Žádné pravidlo jsem ovšem neobjevila a zůstává to čistě na vašem posouzení a pocitu. Z praktického hlediska je ideální pod body zvolit například tanga a nemusíte tak body měnit každý den. Já to vždy volím podle pocitu a jak to na dalším vrstvení vypadá, takže někdy jdu pouze v body a někdy pod něj obleču kalhotky:) Jak to máte vy? Dejte mi určitě vědět:) Na všechny komentáře se budu těšit.

Krásný den!

Vaše Anna